1 * hěvzdičkové apartmány ve Špindlerově Mlýně

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Špindlerově Mlýně. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a hostelů přímo ve městě, nebo i v okolí Špindlerova Mlýna, kde najdeme města Horní Mísečky, Strážné, Benecko, Vítkovice a Borowice.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


19 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 19 1 

1. Apartments Residence Jeleni boudy 

Foto: Apartments Residence Jeleni boudy
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
88 %

Apartments Residence Jelení boudy se nachází ve Špindlerově Mlýně, 2,1 km od lyžařského areálu Medvědín. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.


2. Apartmán Hradečanka Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartmán Hradečanka Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Boasting a garden and ski-to-door access, Apartmán Hradečanka Špindlerův Mlýn provides accommodation in Špindlerův Mlýn with free WiFi and mountain views. Featuring free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities su


3. Apartment 104 Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartment 104 Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Featuring city views, Apartment 104 Špindlerův Mlýn provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Ski Areal Hromovka. It features mountain views and free WiFi throughout the property. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a


4. Apartment Labská 108 Špindlerův MLýn 

Foto: Apartment Labská 108 Špindlerův MLýn
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Apartment Labská 108 Špindlerův MLýn features river views, free WiFi and free private parking, located in Špindlerův Mlýn, 2 km from Ski Areal Hromovka. The apartment provides guests with a balcony, lake views, a seating area, satellite flat-screen TV, a


5. Apartment Hromovka 

Foto: Apartment Hromovka
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
94 %

Apartment Hromovka features garden views, free WiFi and free private parking, set in Špindlerův Mlýn, 400 metres from Ski Areal Hromovka. Each unit comes with a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a p


6. Apartment Dalibor Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartment Dalibor Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Featuring city views, Apartment Dalibor Špindlerův Mlýn offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Ski Areál Medvědín. Boasting free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such


7. Apartment Dalibor II. 

Foto: Apartment Dalibor II.
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Boasting a garden and a terrace, Apartment Dalibor II. Provides accommodation in Špindlerův Mlýn with free WiFi and garden views. Featuring free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as hiking and skiing.


8. Apartments Medvědín 

Foto: Apartments Medvědín
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartments Medvědín se nachází ve Špindlerově Mlýně, 30 metrů od aquaparku a pouhých 50 metrů od sjezdovek, a nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným Wi-Fi, terasou a vstupem do zahrady.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí a terasou
osoby95 - 100 EUR za noc

9. Apartmán 3 Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartmán 3 Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán 3 Špindlerův Mlýn stojí 1,4 km od lyžařského areálu Hromovka a 1,5 km od autobusové zastávky Špindlerův Mlýn.

Pokoje

Apartmán s výhledem na jezero
osoby45 - 56 EUR za noc

10. Apartmán Medvědín 110 

Foto: Apartmán Medvědín 110
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Medvědín 110 se nachází ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém regionu, pouhých 50 metrů od lyžařského areálu Medvědín, a nabízí slunnou terasu a možnost přijet na lyžích až ke vchodu.


11. St. Peter Apartment 

Foto: St. Peter Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 400 metrů od lyžařského areálu Svatý Petr i od oblasti Svatý Petr - Pláň. Na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. St.


12. Apartmán 315 Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartmán 315 Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Tento apartmán se nachází 100 metrů od lyžařského areálu Medvědín ve Špindlerově Mlýně a nabízí terasu a výhled do zahrady. Lyžařský areál Hromovka je 1,2 km daleko. Wi-Fi je dostupné zdarma.


13. Apartment Zvon 

Foto: Apartment Zvon
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartment Zvon se nachází ve Špindlerově Mlýně, 10 minut chůze od lyžařského areálu Svatý Petr. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a s bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby59 - 95 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby70 - 110 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi a terasou
osob94 - 160 EUR za noc
Mezonet
osob117 - 195 EUR za noc

14. Apartmán Medvědín 109 

Foto: Apartmán Medvědín 109
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Medvědín 109 poskytuje ubytování s možností vlastního stravování ve Špindlerově Mlýně, 100 metrů od lyžařského vleku v lyžařském areálu Medvědín a 1,3 km od lyžařského střediska Hromovka.


15. Apartments Esplanade 

Foto: Apartments Esplanade
Pokojů: 19
Hodnocení hostů
87 %

Apartments Esplanade najdete v krkonošském údolí Svatý Petr. Jedná se o komfortní ubytování v apartmánech s Wi-Fi zdarma.

Pokoje

Apartmá typu Executive - Duplex
osoby355 - 434 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby105 - 123 EUR za noc
Apartmán typu Deluxe
osoby285 - 340 EUR za noc
Apartmán
osoby145 - 163 EUR za noc

16. Apartmá Labská 203 

Foto: Apartmá Labská 203
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 1,7 km od lyžařského areálu Hromovka a 2,2 km od lanovky Svatý Petr - Pláň, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma.


17. Studio Apartment Michael 

Foto: Studio Apartment Michael
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Studio Apartment Michael se nachází ve Špindlerově mlýně, 200 metrů od centra, 600 metrů od aquaparku Špindlerův mlýn a 900 metrů od lyžařského areálu Svatý Petr, a nabízí ubytování v moderním apartmánu s přístupem do krytého ba.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby40 - 43 EUR za noc

18. Apartmán Labská 

Foto: Apartmán Labská
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 1,7 km od skiareálu Hromovka, a nabízí Wi-Fi zdarma a možnost bezplatného parkování v garáži.


19. Apartments Residence Grand 

Foto: Apartments Residence Grand
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
92 %

Residence Grand se nachází ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém kraji, 300 metrů od lyžařského areálu Medvědín a 1,1 km od lyžařského areálu Hromovka, a nabízí wellness centrum, vířivku, aquapark, bowlingovou dráhu a restaurac.


19 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 19 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: