1 * hěvzdičkové apartmány ve Špindlerově Mlýně

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Špindlerově Mlýně. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a hostelů přímo ve městě, nebo i v okolí Špindlerova Mlýna, kde najdeme města Horní Mísečky, Strážné, Benecko, Vítkovice a Dolní Dvůr.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


17 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 17 1 

1. Apartments Residence Jeleni boudy 

Foto: Apartments Residence Jeleni boudy
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
91 %

Apartments Residence Jelení boudy se nachází ve Špindlerově Mlýně, 2,1 km od lyžařského areálu Medvědín. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.


2. Apartmán Hradečanka Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartmán Hradečanka Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Offering free WiFi and mountain views, Apartmán Hradečanka Špindlerův Mlýn is an accommodation located in Špindlerův Mlýn, just 1 km from Ski Areal Hromovka and less than 1 km from Bus Station Špindlerův Mlýn.


3. Apartment 104 Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartment 104 Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartment 104 Špindlerův Mlýn is set in Špindlerův Mlýn. The Ski Areal Hromovka is within 1.2 km of the apartment. Opening onto a balcony, the apartment consists of 2 bedrooms. A flat-screen TV with satellite channels is available.


4. Apartment Labská 108 Špindlerův MLýn 

Foto: Apartment Labská 108 Špindlerův MLýn
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Set in Špindlerův Mlýn, 2 km from Ski Areal Hromovka, Apartment Labská 108 Špindlerův MLýn offers free WiFi.


5. Apartment Bílé Labe 

Foto: Apartment Bílé Labe
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartment Bílé Labe is an accommodation situated in Špindlerův Mlýn, 700 metres from Ski Areal Hromovka and 1.1 km from Svatý Petr - Pláň. The accommodation is 1.4 km from Ski Areál Medvědín.


6. Apartment Hromovka 

Foto: Apartment Hromovka
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
94 %

Located in Špindlerův Mlýn within 400 metres of Ski Areal Hromovka, Apartment Hromovka offers accommodation with free WiFi, seating area and a kitchen. All units are equipped with a dishwasher, oven, a coffee machine, a microwave and kettle.


7. Residence Bedřichov 

Foto: Residence Bedřichov
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Residence Bedřichov is located in Špindlerův Mlýn, less than 1 km from Ski Areal Hromovka, in an area where skiing can be enjoyed. It is set 2.1 km from Svatý Petr - Pláň and features free WiFi.


8. Apartment Dalibor Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartment Dalibor Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Boasting mountain views, Apartment Dalibor Špindlerův Mlýn is located in Špindlerův Mlýn, around less than 1 km from Ski Areál Medvědín. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


9. Apartment Dalibor II. 

Foto: Apartment Dalibor II.
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Situated just less than 1 km from Ski Areál Medvědín, Apartment Dalibor II. Features accommodation in Špindlerův Mlýn with access to a garden, a terrace, as well as a tour desk. The property is a 12-minute walk from Svatý Petr - Pláň.


10. Apartments Medvědín 

Foto: Apartments Medvědín
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartments Medvědín se nachází ve Špindlerově Mlýně, 30 metrů od aquaparku a pouhých 50 metrů od sjezdovek, a nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným Wi-Fi, terasou a vstupem do zahrady.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí a terasou
osoby95 - 100 EUR za noc

11. Apartmán 3 Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartmán 3 Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán 3 Špindlerův Mlýn stojí 1,4 km od lyžařského areálu Hromovka a 1,5 km od autobusové zastávky Špindlerův Mlýn.

Pokoje

Apartmán s výhledem na jezero
osoby45 - 56 EUR za noc

12. St. Peter Apartment 

Foto: St. Peter Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 400 metrů od lyžařského areálu Svatý Petr i od oblasti Svatý Petr - Pláň. Na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. St.


13. Apartmán 315 Špindlerův Mlýn 

Foto: Apartmán 315 Špindlerův Mlýn
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Tento apartmán se nachází 100 metrů od lyžařského areálu Medvědín ve Špindlerově Mlýně a nabízí terasu a výhled do zahrady. Lyžařský areál Hromovka je 1,2 km daleko. Wi-Fi je dostupné zdarma.


14. Apartmá Labská 203 

Foto: Apartmá Labská 203
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 1,7 km od lyžařského areálu Hromovka a 2,2 km od lanovky Svatý Petr - Pláň, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma.


15. Studio Apartment Michael 

Foto: Studio Apartment Michael
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Studio Apartment Michael se nachází ve Špindlerově mlýně, 200 metrů od centra, 600 metrů od aquaparku Špindlerův mlýn a 900 metrů od lyžařského areálu Svatý Petr, a nabízí ubytování v moderním apartmánu s přístupem do krytého ba.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby40 - 43 EUR za noc

16. Apartmán Labská 

Foto: Apartmán Labská
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 1,7 km od skiareálu Hromovka, a nabízí Wi-Fi zdarma a možnost bezplatného parkování v garáži.


17. Residence Grand Suites **** 

Foto: Residence Grand Suites ****
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
91 %

Residence Grand se nachází ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém kraji, 300 metrů od lyžařského areálu Medvědín a 1,1 km od lyžařského areálu Hromovka, a nabízí wellness centrum, vířivku, aquapark, bowlingovou dráhu a restaurac.


17 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 17 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: